Vezi aici programul Campionatului Mondial 2014!

campionatul-mondial-2014PROGRAMUL COMPLET AL CAMPIONATULUI MONDIAL 2014.

12 iunie: Grupa A: Brazilia Croaţia, la Sao Paulo, la ora 23.00, ora României;

13 iunie: Grupa A: Mexic Camerun, la Natal, ora 19.00; Grupa B: Spania Olanda, la Salvador, ora 23.00, Chile Australia, la Cuiaba, ora 01.00;

14 iunie: Grupa C: Columbia Grecia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa D: Uruguay Costa Rica, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa C: Coasta de Fildeş Japonia, la Recife, ora 04.00;

15 iunie: Grupa D: Anglia Italia, la Manaus, ora 01.00; Grupa E: Elveţia Ecuador, la Brasilia, ora 19.00, Franţa Honduras, la Porto Alegre, ora 22.00; Grupa F: Argentina BosniaHerţegovina, la Rio de Janeiro, ora 01.00;

16 iunie: Grupa G: Germania Portugalia, la Salvador, ora 20.00; Grupa F: Iran Nigeria, la Curitiba, ora 23.40; Grupa G: Ghana SUA, la Natal, ora 01.00;

17 iunie: Grupa H: Belgia Algeria, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa A: Brazilia Mexic, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa H: Rusia Coreea de Sud, la Cuiaba, ora 01.00;

18 iunie: Grupa B: AustraliaOlanda, la Porto Alegre, ora 19.00; Grupa A: Camerun Croaţia, la Manaus, ora 01.00; Grupa B: Spania Chile, la Rio de Janeiro, ora 22.00;

19 iunie: Grupa C: Columbia Coasta de Fildeş, la Brasilia, ora 19.00; Grupa D: Uruguay Anglia, la Sao Paulo, ora 22.00; Grupa C: Japonia Grecia, la Natal, ora 01.00;

20 iunie: Grupa D: Italia Costa Rica, la Recife, ora 19.00; Grupa E: Elveţia Franţa, la Salvador, ora 23.00; Honduras Ecuador, la Curitiba, ora 02.40;

21 iunie: Grupa F: Argentina Iran, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa G: Germania Ghana, la Fortaleza, ora 22.00; Grupa F: Nigeria BosniaHerţegovina, la Cuiaba, ora 01.00;

22 iunie: Grupa H: Coreea de Sud Algeria, la Porto Alegre, ora 22.00; Grupa G: SUA Portugalia, la Manaus, ora 01.00; Grupa H: Belgia Rusia, la Rio de Janeiro, ora 19.00;

23 iunie: Grupa B: Australia Spania, la Curitiba, ora 20.40; Olanda Chile, la Sao Paulo, ora 19.00; Grupa A: Camerun Brazilia, la Brasilia, ora 23.00; Croaţia Mexic, la Recife, ora 23.00;

24 iunie: Grupa D: Italia Uruguay, la Natal, ora 19.00; Costa Rica – Anglia, la Belo Horizonte, ora 19.00; Grupa C: Japonia Columbia, la Cuiaba, ora 23.00; Grecia Coasta de Fildeş, la Fortaleza, ora 23.00.

25 iunie: Grupa F: Nigeria Argentina, la Porto Alegre, ora 19.00; BosniaHerţegovina Iran, la Salvador, ora 20.00; Grupa E: Honduras Elveţia, la Manaus, ora 23.00; Ecuador Franţa, la Rio de Janeiro, ora 23.00;

26 iunie: Grupa G: SUA Germania, la Recife, ora 19.00; Portugalia Ghana, la Brasilia, ora 19.00; Grupa H: Coreea de Sud Belgia, la Sao Paulo, ora 23.00; Algeria Rusia, la Curitiba, ora 00.40.

Sursa: Gandul.Info

Partajează şi tu pe:
Facebook Twitter Plusone Stumbleupon Delicious Tumblr Linkedin Email Print
Pin It

Lasă un răspuns